Szanowne Koleżanki i Koledzy,

Uprzejmie informujemy, że w dniach 2-3 czerwca 2017 roku odbędzie się konferencja szkoleniowo-naukowa Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego organizowana przez Klinikę Kardiologii i Kardiochirurgii 10 Wojskowego Szpitala Klinicznego w Bydgoszczy, na którą mamy zaszczyt Szanownych Państwa zaprosić.

Miejscem obrad będzie Ośrodek Rewita WDW w Juracie. Podczas Konferencji zostaną omówione najistotniejsze problemy współczesnej diagnostyki i terapii chorób układu krążenia. Zostaną poruszone praktyczne zagadnienia, które przedstawią wybitni specjaliści kardiolodzy, nie zabraknie również nowości w diagnostyce obrazowej.

Będzie to także okazja do omówienia pytań egzaminacyjnych obowiązujących do egzaminu specjalizacyjnego z dziedziny kardiologii. Bogaty program czerwcowego spotkania czyni je obowiązkowym wydarzeniem w kalendarzu każdego lekarza zainteresowanego tematyką kardiologiczną. Piękna, słoneczna Jurata czeka na Państwa.

Serdecznie pozdrawiamy i do zobaczenia,

prof. dr hab. n. med. Aleksander Goch
prof. dr hab. n. med. Piotr Pruszczyk

 

Ośrodek Rewita WDW w Juracie 
ul. Helska 1, Hel

mapa.png

Patronat:

logo-UMK-poziom.jpgJego Magnificencji Rektora UMK w Toruniu
prof. dr hab. Andrzeja Tretyna

Organizator:

logo-consulting.jpg Bagatela 10/28, 00-585 Warszawa biuro@90consulting.pl

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że termin Konferencji „Kardiologia - nowości w praktyce klinicznej” uległ zmianie. Więcej szczegółów wkrótce.
Z osobami, które zgłosiły swój udział Organizator skontaktuje się indywidualnie. Za niedogodności przepraszamy.
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z tej strony bez zmiany ustawień swojej przeglądarki zgadzasz się na przechowywanie ich na twoim komputerze. Czytaj więcej... Akceptuje