Szanowni Państwo, Moi Drodzy, Koleżanki i Koledzy,

Mam zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Jubileuszowej X Edycji Konferencji Sekcji Dermatologii Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, która odbędzie się w dniach 22-24.11.2018. Szanowni Koledzy i Koleżanki, już tradycją jest, że konferencja ta odbywa się w Gdyni, dlatego będzie mi niezmiernie miło przywitać Państwa znowu w moim mieście, które jest magiczne niezależnie od pory roku.

Tegoroczna edycja konferencji odbędzie się pod hasłem: MĄDRA GŁOWA, SPRAWNE RĘCE.
Wiedza merytoryczna i umiejętności praktyczne stanową dwa filary dermatologii estetycznej.

Wysoki poziom merytoryczny wydarzenia gwarantuje Komitet Naukowy, któremu mam zaszczyt przewodniczyć.  Złożony jest on z czołowych polskich specjalistów i autorytetów z dermatologii estetycznej,  medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej, chirurgii estetycznej, flebologii i dermatologii,.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z bardzo ciekawym i bogatym programem konferencji. W tym roku macie Państwo możliwość uczestniczyć w warsztatach praktycznych z zakresu flebologii estetycznej, trichologii, zabiegów laserowych, nici, holistycznego podejścia do zabiegów estetycznych w obrębie twarzy i In. pod okiem znakomitych ekspertów z wieloletnią praktyką.

Z uwagi na Jubileuszowy charakter konferencji chciałbym zaakcentować, że ogromnie doceniam udział w wydarzeniu partnerów wspierających poprzednie edycje i tę konferencję. Bardzo dziękuję za zaufanie! Podziękowania należą się również sponsorom, którzy zgodzili się po raz pierwszy wesprzeć organizację X Jubileuszowej Konferencji  SDE PTD i wystawcom, którzy zdecydowali się wziąć udział w tym przedsięwzięciu.

Poprzednie edycje konferencji cieszyły się dużym zainteresowaniem a uczestnicy wysoko ocenili poziom merytoryczny wydarzenia, mam więc nadzieję, że również w tym roku spotkamy się w szerokim gronie przyjaciół i sympatyków Sekcji Dermatologii Estetycznej.

Do zobaczenia już wkrótce w Gdyni!

 Prof. dr hab. n. med. Waldemar Placek 

Obraz1.png