×

Szanowni Państwo,

W związku z potwierdzonym przypadkiem wirusa SARS-CoV-2 w Polsce oraz w nawiązaniu do komunikatu Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia, Zarząd 90CONSULTING w porozumieniu z Przewodniczącym Komitetu Naukowego inicjatywy podjął decyzję o zmianie terminu konferencji w Bydgoszczy w dniu 21.03.2020 w ramach cyklu Anestezjologia 2020 PRAKTYCY – PRAKTYKOM.

Jednocześnie chcielibyśmy Państwa zapewnić, że monitorujemy aktualną sytuację związaną z potencjalnym zagrożeniem wirusem i gotowi jesteśmy podjąć stosowne działania mające na celu ograniczenia ryzyka zakażenia wirusem uczestników oraz wykładowców organizowanej przez 90CONSULTING konferencji.

Chcielibyśmy Państwa poinformować, że obecną sytuację traktujemy jako przejściową. W najbliższym czasie skontaktujemy się z Państwem, aby przedstawić nową datę dla konferencji cyklu Anestezjologia 2020 PRAKTYCY – PRAKTYKOM w Bydgoszczy.

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością pragnę Państwa zaprosić do udziału w warsztatach edukacyjnych skierowanych do lekarzy anestezjologów, intensywistów, chirurgów oraz do lekarzy pracujących na oddziałach ratunkowych. 

Komitet Naukowy inicjatywy to wybitni eksperci z wieloletnią praktyką kliniczną z zakresu anestezjologii, intensywnej terapii oraz leczenia bólu.

Celem warsztatów jest przekazanie najnowszej wiedzy z zakresu anestezjologii i intensywnej terapii oraz standardów postępowania w wybranych procedurach anestezjologicznych. Naszą ambicją jest, aby omawiane treści merytoryczne prezentowane były w ujęciu praktycznym – przypadki pacjentów z użyciem systemów do głosowania oraz innowacyjnym – sesje i debaty z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych i filmów instruktażowych. 

Z nieukrywaną radością zapraszam Państwa do wzięcia udziału w naszych warsztatach. 

 

Zapraszam serdecznie, 

Przewodniczący Komitetu Naukowego
Prof. dr n. med. Tomasz Gaszyński